Asistent/ ka prodeje (HPP) - trafika Kamenice

Krupikar s.r.o.

Ort der Stelle

Central Bohemian Region, Czechia

Job-Details

Do našeho týmu trafiky Traficon Kamenice hledáme nového parťáka na pozici asistent/ asistentka prodeje na plný úvazek (průměr 40h/ týden - nepravidelné rozložení v rámci otevírací doby - po-pá 6.30-18.00, so 7.00-12.00, ne 12.00-18.00).

Pracovní náplň?
• obsluha zákazníků a zákaznický servis
• příjem, zpracování, výdej, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně
• celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí
• práce s pokladnou a PC
• další ad hoc úkoly

Co od Tebe požadujeme?
• praxi v oblasti prodeje a zákaznického servisu (orientace v sortimentu trafiky a školení terminálu Sazka výhodou)
• pozitivní ladění, úsměv na tváři a výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
• reprezentativní vzhled a vystupování
• smysl pro čistotu a pořádek
• chuť pracovat a učit se
• samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
• časovou flexibilitu
• minimální věk 18 let
• čistý trestní rejstřík

A co Ti naoplátku nabízíme?
• stálou práci v malém, mladém a přátelském kolektivu v příjemném prostředí a atmosféře
• finanční ohodnocení 120 - 130 kč/ hod, v závislosti na plnění stanovených cílů
• férový přístup a jednání za dodržování pracovně-právní legislativy
• výbornou dopravní dostupnost místa výkonu práce (zastávka autobusu Kamenice, Olešovice)

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a pošli nám svůj životopis a sejdeme se osobně.

Těšíme se na Tebe