Lekarz orzecznik Zakładu_Gdańsk

ZUS

Job location

West Bunghmun, Mizoram

Employment status

Part-time

Job details

• Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Gdańsku
• Nazwa komórki organizacyjnej

Lekarze Orzecznicy Zakładu
• Miejsce pracy

• Adres miejsca pracy

ul. Marynarki Polskiej 146, 80-557 Gdańsk
• Województwo

pomorskie
• Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

• Zadania

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich
• Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne
• lekarz medycyny z tytułem specjalisty
• minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Uzupełniające
• specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania dodatkowe
• orientacja na cel oraz na jakość
• orientacja na klienta
• wysoki poziom komunikacji i współpracy
• umiejętność rozwiązywania problemów, opanowanie
• umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
• chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
• znajomość obsługi pakietu MS Office

Wymagane Dokumenty
• CV
• list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
• skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy
• aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu

Powyższe dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty

Termin składania dokumentów - 21 lutego 2024 r.

Proces Rekrutacji Obejmować Będzie
• ocenę formalną dokumentów,
• rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w siedzibie Oddziału ZUS w Gdańsku lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line)

Dodatkowe informacje
• skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
• oferta niekompletna, niepodpisana nie będzie rozpatrywana
• dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
• poszukujemy kilku pracowników
• umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
• możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy
• możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
• do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami
• Termin, do którego należy składać dokumenty

21-02-2024
• Oferujemy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie Stanowiska Pracy
• sprzęt komputerowy
• sprzęt biurowy

Warunki Wykonywania Pracy
• spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
• polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
• konieczność odbywania podróży służbowych
• budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
• stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze
• miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego
• wejście do budynku z poziomu chodnika
• drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
• w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami