Lekarz Orzecznik Zakładu - Radzyń Podlaski - lista kandydatów

ZUS

Job location

West Bunghmun, Mizoram

Employment status

Part-time

Job details

• Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Lublinie
• Nazwa komórki organizacyjnej

0
• Miejsce pracy

ZUS Inspektorat w Radzyniu Podlaskim
• Adres miejsca pracy

ul. Armii Krajowej 22-32, 21-300 Radzyń Podlaski
• Województwo

lubelskie
• Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

• Zadania

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.
• Wymagania

Niezbędne

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:
• lekarz medycyny z tytułem specjalisty
• minimum 4 lat czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile Widziane
• specjalizacja: (choroby wewnętrzne, urologia, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania Dodatkowe
• umiejętność obsługi pakietu MS Office
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
• orientacja na cel
• orientacja na jakość
• komunikacja
• orientacja na klienta
• rozwiązywanie problemów
• radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane Dokumenty
• CV
• list motywacyjny
• kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy
• aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu