Back Office Assistant

Rad Health Care

Job location

Athens

Employment status

Full–time

Job details

Η RAD health care που δραστηριοποιείται στον ιατρικό χώρο αναζητά άτομο για το customer service.

Ο/Η ιδανικός υποψήφιος - προσόντα / καθήκοντα:
• Back office υποστήριξη
• Συγκέντρωση όλων των παραγγελιών, ενημέρωση μέσω e-mail όλων των εμπλεκόμενων τμημάτων για την εκτέλεσή τους
• Καταχώρηση και τιμολόγηση παραγγελιών
• Ευθύνη έκδοσης και συλλογής όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών για τις εγκρίσεις των πελατών
• Έκδοση εβδομαδιαίων και μηνιαίων αναφορών

Απαραίτητα προσόντα:
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Χρήση προγραμμάτων MS Office
• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων
• Multitasking και οργανωτικό πνεύμα

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σταθερό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης