SNÍDAŇOVÁ SERVÍRKA PRO RESTAURACI ZÁMKU ŠTIŘÍN

Zamek Stirin

Job location

Kamenice, Czechia

Job details

Hotel Zámek Štiřín hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici snídaňová servírka/číšník.

Pracovní náplň:

Ranní příprava snídaňového studeného/teplého bufetu

Obsluha hotelových hostů

Doplňování snídaňového bufetu

Požadujeme:

Vyučení v oboru gastronomie výhodou

Praxe v oboru výhodou

Zkušenost z oblasti servisu v hotelové gastronomie výhodou

Komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost

Znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

Nabízíme:

Práci v mimořádně atraktivním prostředí

Zaměstnanecké benefity

Možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně

Druh pracovního úvazku: Hlavní pracovní poměr, DPP, Zkrácený úvazek

Nástup možný ihned / dohodou

Mzda řešena individuálně - dle pracovních zkušeností

V případě zájmu zašlete své CV na adresu: sekretariat@stirin.cz, tel: 255 736 355