Asistent/administrativa projektového oddělení

CE.ENERGY CZECH, s.r.o.

Località del lavoro

Kamenice, Czechia

Dettagli del lavoro

Do naše týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici asistent / administrativa projektového oddělení a realizace

Co vás čeká :
• Podpora členů týmu
• Příprava podkladů a vyplňování žádostí
• Organizování dokumentace
• Účast na jednání na úrovni vedení projektu (projektové porady), zápisy z porad
• Vyřizování korespondence související s projektem
• Komunikace s klienty
• Komunikace s úřady
• Evidence servisů

Požadujeme :
• SŠ vzdělání
• Znalost práce na PC
• Dobré organizační schopnosti
• Pečlivost, odpovědnost, samostatnost

Nabízíme :
• Práci ve stabilní společnosti
• Příjemné prostředí v dobrém kolektivu
• 25 dnů dovolené
• Notebook
• Firemní telefon
• Měsíční / kvartální / roční odměny
• Možnost občasného home office
• Nástup dle dohody

Požadavky
• Minimální vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)