Nákupčí / Senior nákupčí

Rychetsky&Partners

Расположение работы

Kamenice, Czechia

Подробности вакансии

Popis

Pro našeho klienta, švédskou výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na místo
NÁKUPČÍ
Požadavky:
· SŠ, příp. VŠ technického nebo ekonomického směru
· 2-5 let praxe v nákupu (ideálně strojírenství) s prokazatelnými výsledky
· Čeština - rodilý mluvčí, AJ na úrovni min. B2 a/nebo NJ na úrovni B2
· Znalost čtení technických výkresů
· MS Office, znalost SAP (modul nákup, QM, logistika) výhodou
· Komunikativnost a vyjednávací schopnosti, spolehlivost, odolnost proti stresu, flexibilita, dotahování úkolů, samostatnost, orientace na cíl, orientace na detail
. Řidičský průkaz sk. B - ochota cestovat
. výborné komunikační schopnosti, umění vyjednávat a přesvědčit
. samostatnost, pro-aktivní přístup, analytické schopnosti
Náplň práce:
strategická část nákupu
- proaktivní vyhledávání a nominování dodavatelů až po konečný výběr dodavatele;
- vyjednávání cenových podmínek a vyhodnocení cenových nabídek,
- pravidelná cenová jednání s dodavatelem;
- sledování situace na trhu ve svěřených nákupních komoditách;
- rozhodnutí o způsobu objednávání např. kontrakty, objednávky atd.;
- hodnocení dodavatele a zpětná vazba dodavateli,
- zabezpečit nápravná opatření;
- reklamační řízení ve spolupráci s oddělením kvality
zásobovací logistika/disponování
- denní přehled a kontrola disponibility materiálu;
- denní objednávání a odvolávání materiálu;
- optimalizace skladových zásob;
- intenzivní komunikace s interními zákazníky a dodavateli
Nabízíme:
· perspektivní zaměstnání
· motivující finanční ohodnocení
· systém zaměstnaneckých benefitů
· příspěvek na dopravu
· příspěvek na stravování
· 5 týdnů dovolené
• Možnost vzdělávání, tréninků a jazykových kurzů.
• Velmi dobrý kolektiv
. Home-office - 2x týdně

Požadavky

alespoň 3 roky v nákupu, ideálně ve strojírenství, AJ na úrovni B2, pro-aktivní přístup, komunikativnost

Наш сайт использует куки файлы для повышения удобства и качества использования сайта. Нажмите "Согласиться", если вы согласны с использованием куки файлов. Для более подробной информации по использованию куки файлов нашей компанией, посмотрите здесь.